ul. Bursztynowa 17, 72-­350 Niechorze

APARTAMENTY
BURSZTYNOWA 17 TO 14 KOMFORTOWYCH APARTAMENTÓW

Poznaj nas

Apartamenty Bursztynowa 17 to wyjątkowe miejsce na mapie polskiego wybrzeża, stworzone specjalnie z myślą o najbardziej wymagających gościach. Obiekt usytuowany jest w pierwszej linii od morza. Niechorze jest doskonałym miejscem dla osób planujących wypoczynek nad Bałtykiem. Zapewniamy, że pobyt u nas jest gwarancją miłych wspomnień, które będą zachęcać do powrotu. Obiekt znajduje się w odległości 150 metrów od morza, w sąsiedztwie parku na wydmach, co tworzy idealne warunki do odpoczynku i regeneracji. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 14 luksusowych apartamentów, dostosowanych zarówno do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i osób podróżujących w mniejszym gronie.

14 komfortowych
apartamentów

150 metrów
od Morza

Restauracja na
parterze

Parking
dla gości

Darmowa sieć
Wi-Fi

KOMFORTOWE
APARTAMENTY

Pokoje zostały urządzone tak, aby każdy Gość czuł się w nich komfortowo i bezpiecznie. Wnętrza doskonale oddają charakter stylu skandynawskiego, który jest udanym połączeniem efektownego wyglądu pełnego światła z przytulną atmosferą.

150 METRÓW
OD MORZA

Apartamenty Bursztynowa 17 położone są o krok od morza, bo w odległości zaledwie 150 metrów od zejścia na plażę – jedną z najczystszych na całym polskim wybrzeżu. W okolicy znajduje się też park na wydmach oraz wiele sklepików z pamiątkami.

WYPOSAŻENIE

Zadbaliśmy o to, aby standard wyposażenia apartamentów zadowolił każdego Gościa, dlatego w większości apartamentów znajduje się aneks kuchenny, w apartamentach bez aneksu znajduje się czajnik i lodówka typu minibar. Łazienki wykończone są wysokiej jakości materiałami, wyposażone zostały miedzy innymi w suszarkę i ręczniki. Wyszczególnione apartamenty posiadają klimatyzacje. Przyjeżdżając do nas zapytaj o dostępność i zarezerwuj (bezpłatnie!) wanienkę, nocnik, podnóżek, nakładkę na toaletę, wózek, łóżeczko, zatyczki do kontaktów.

ŁĄCZONE APARTAMENTY
DLA CAŁEJ RODZINY

Pobyt w Apartamentach Bursztynowa 17 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują wypoczynek nad morzem w gronie rodzinnym. Oferujemy wynajem łączonych apartamentów, które zapewnią wszystkim członkom rodziny komfort pobytu. Z myślą o bezpieczeństwie przygotowaliśmy bezpłatny parking dla naszych Gości, a także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo na parterze budynku znajduje się kawiarnia-restauracja, w której można zjeść smaczne i zdrowe posiłki, w niej również są serwowane śniadania.

Aby czas spędzony w Niechorzu upłynął Państwu w jak najlepszej atmosferze oddajemy do dyspozycji również darmową sieć Wi-Fi dla mieszkańców naszych apartamentów.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich Gości, którzy szukają najlepszych warunków, wygody i bezpieczeństwa. Wierzymy, że pobyt w Apartamentach Bursztynowa 17 będzie dla Państwa samą przyjemnością, związaną jedynie z dobrymi wspomnieniami.

Lokalizacja
Apartamenty Bursztynowa 17
ul. Bursztynowa 17A
72-350 Niechorze
Rezerwacja:
tel. +48 510 111 737
e-mail: rezerwacja@bursztynowa17.pl
Konto bankowe:
Konto PLN: 85 1090 2590 0000 0001 2972 0253
Formularz kontaktowy